SPAANS LERÉN & POLO
AMAUTA, die altijd komt met innovatieve ideën, biedt nu de unieke mogelijkheid om onder de huid te kruipen van de Argentijnse cultuur. Onze “Spaans & Polo” programma is ontworpen voor studenten die Spaans willen leren in het hart van het platteland van Buenos Aires terwijl ze hun passie voor Polo ontwikkelen.
Argentinië is met zijn geweldige gaucho cultuur de perfecte plaats om dit te doen. De Argentijnse pampa’s zijn dan ook één van de perfecte gebieden in de wereld om paarden te trainen.
Onze Spaans & Polo programma bestaat uit dagelijkse Spaanse les en een dagelijkse polo sessie en theorie lessen. De Spaanse lessen worden gedoceerd door Amauta leraren die mee zullen gaan met de polo groep gedurende de hele week. De Polo lessen worden gegeven door gekwalificeerde Argentijnse profesionals die hun leven hebben opgedragen aan Polo.
Polo is een hele leuke en erg verslavende sport. Gedurende een typische middag spelen we 3 of 4 “chuckers” die ongeveer 10 à 15 minuten duren en elk in een gemengde team. De polo leraren werken nauw met je samen om je technieken te helpen verbeteren en om je plezier te verzekeren, dit alles om uiteindelijk het maximale uit je verblijf te halen.
ONZE POLO BOERDERIJ

Onze polo boerderij is gelegen op een afstand van ongeveer 250 km van Buenos Aires en heeft drie polovelden, rij-instructeuren, dierenartsen en hardwerkend personeel die ervoor zal zorgen dat je een onvergetelijke vakantie hebt in een geweldige setting. Alle maaltijden en accomodatie zijn inbegrepen en er is een laundry service aanwezig. Los van de rust die te vinden is op de boerderij, hetgeen een welkome verandering is van de drukte in de stad, organiseren we ook verschillende activiteiten om de dagelijkse routine te doorbreken.
Een van de meest populaire activiteiten is de « fogata » (kampvuur) die meestal gepaard gaat met een traditionele Argentijnse « asado »( stoofpot) vergezeld met lokale muziek en dans.
| Start: |
11 April, 17 October - 2010 |
| Min. aant. Studenten: |
4 |
| Max. aant. Studenten: |
6 voor de spaanse les, 10 voor polo |
| Duur: |
Een week, met 5 dagen Spaanse les in groepsvorm (totaal 20 sessies), en 5 dagen polo |
| Waar: |
Op een van onze Estancias. |
| Vereisten: |
All levels of Spanish; Geen voorkennis voor polo, Goede lichamelijke conditie. |
| Inbegrepen: |
Spaanse les, Polo lessen, Vervoer Buenos Aires – polo boerderij – Buenos Aires, alle accommodatie, alle maaltijden. |
| Accommodatie: |
Gedeelde kamers. |